دستگاه حضور و غیاب در کرج

 

دستگاه حضور و غیاب در کرج، با توجه به وجود شهرک های صنعتی مختلف در اطراف آن (از جمله شهرک صنعتی اشتهارد، صفادشت، کوثر، بهارستان، هشتگرد، سیمین دشت، سپهر نظر آباد، زیبا دشت، سردرآباد ماهدشت، هلجرد، رضوانیه و …) و شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی در داخل کرج یکی از نیاز های اصلی کار فرمایان گرامی می باشد.

شرکت مهندسی ایده و پردازش میدیا با ارائه انواع دستگاه حضور و غیاب در کرج براساس محیط کاری و تعداد پرسنل بنگاه های کاری با نگاهي دقيق، علمي و متكي بر رويه هاي خدمت رساني و با رعايت و توجه به ضوابط و مقررات و استاندارد هاي روز دنيا تلاش می کند تا هر چه بيشتر و بهتر در این زمینه پيشتاز باشد.

شرکت مهندسی ایده و پردازش میدیا انواع دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشت و کارت بدون تماس را به همراه نرم افزار های حضور و غیاب در سطوح مختلف ارائه می دهد تا کلیه نیاز های مرتبط با کنترل تردد پرسنل را مرتفع سازد.

تشخیص چهره

تشخیص چهره

تشخیص اثر انگشت

تشخیص اثر انگشت

کارت بدون تماس

کارت بدون تماس

از فعاليت ها و توانمندي هاي شرکت ميديا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید و ارائه انواع گیت کنترل تردد نفر مطابق با استاندارد های روز دنیا به همراه دستگاه های کنترل تردد مربوطه

ارائه دستگاه هاي حضور و غياب  در کرج مبتنی بر تکنولوژی تشخيص چهره،اثر انگشت و کارت بدون تماس

ارائه راه کار های بیومتریک (اثر انگشت، چهره، عنبیه)

ارائه نرم افزارهاي تخصصي حضور و غیاب و کنترل تردد جهت  كنترل نيروي انساني و پرسنل

ارائه گیت کنترل تردد خودرو

ارائه اتوماسیون شهربازی، اتوماسیون پارکینگ و اتوماسیون ورزشی

در همين خصوص اين شركت آمادگي كامل خود را جهت انجام پروژه هاي کنترل تردددر راستاي كنترل نيروي انساني، خودرو  و ارائه خدمات فني و مهندسي و نرم افزاري به ارگان ها، سازمانها و شركت ها، اعلام مي دارد.

فهرست