گیت کنترل تردد میدیا

 

 

 

 

 

 

  گیت کنترل تردد TL100  ساده ترین و پر کاربردترین نوع گیت کنترل تردد است و با توجه به اندازه کابین در دسته گیت های متوسط می باشد. خاطر نشان می سازد هر چه طول کابین(طول مسیر عبور) بیشتر باشد، به علت اینکه شخص درر حال عبور مدت زمان بیشتری را در فضای داخل گیت کنترل تردد سپری می کند، بیشتر در معرض دید قرار دارد و امکانن تخلف کمتری وجود دارد. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که اگرچه در گیت کنترل تردد بلندتر امنیت بیشتری وجود داردد ولی به خاطر طولانی شدن مسیر عبور، حجم تردد گیت کنترل تردد نیز کاهش می یابد، بنابراین در یک بازه زمانیی مشخص تعداد افراد کمتزی از گیت عبور می کنند.گیت کنترل تردد اندازه متوسط با توجه به موضوع یاد شده طراحی گردیدهه و از امنیت و حجم تردد مناسبی برخوردار است.

 


مشخصات فنی گیت کنترل تردد سری TL100

جنس بدنه : استیل 304 نگیر ضد زنگ به ضخامت 1.5 میلیمتر

حرکت مانع : نیروی دست/ موتور الکتریکی

کنترلر : پردازنده ARM، مدار PLC

درگاه ارتباطی : TCP/IP, RS232, RS422, RS485

علائم : نمایشگر های LED و آلارم صوتی

کنترل گیت : دستور العمل های نرم افزاری، ورودی های دیجیتال ایزوله شده

سامانه شناسایی : کارت RFID، تشخیص اثر انگشت، تشخیص چهره (انتخابی (

 ویژگی های گیت کنترل تردد سری TL100

امکان نصب انواع کارت خوان RFID، سنسور اثرانگشت و سامانه تشخیص چهره

دارای پروتکل نرم افزاری SDK برای برنامه نویسان

دارای الگوریام داخلی برای کنترل قفل های گبت کنترل تردد، بدون نیاز به برنامه نویسی پیچیده

دارای سیستم تعلیق هیدرولیکی برای برگشت اهرم به نقطه صفر بدون برخورد به کاربر

حرکت روان اهرم با کمترین نیروی وارد شده به آن

بسیار کم صدا

  • فیلترها
tl100

گیت کنترل تردد TL100  ساده ترین و پر کاربردترین نوع گیت کنترل تردد است و با توجه به اندازه کابین در دسته گیت های متوسط می باشد. خاطر نشان می سازد هر چه طول کابین(طول مسیر عبور) بیشتر باشد، به علت اینکه شخص درر حال عبور مدت زمان بیشتری را در فضای داخل گیت کنترل تردد سپری می کند، بیشتر در معرض دید قرار دارد و امکانن تخلف کمتری وجود دارد.

ft110


گیت کنترل ترددشیشه ای مدل FT110 ساده ترین و پرکاربردترین  نوع  گیت های شیشه ای تولید شده در ایران می باشد. لازم به ذکر است که گیت کنترل تردد شیشه ای به دلیل مجهز بودن به سیستم رانش الکترومکانیکی از قیمت بالاتری نسبت یه گیت های سه اهرمی برخوردار می باشند که در این میان گیت کنترل تردد شیشه ای مدل FT110 مقرون به صرفه ترین مدل آن می باشد.

ft410

گیت کنترل تردد شیشه ای سری FT410 جز دسته گیت های بزرگ می باشد. طراحی خاص و منحصر به فرد این مدل گیت در کنار ابعاد مناسب آن باعث تامین حداکثری ضریب امنیت توسط این گیت شده است.

ft310

گیت کنترل تردد شیشه ای سری FT310  جز دسته گیت های بزرگ وعریض می باشد.طراحی و تولید  این مدل گیت در انحصار شرکت میدیا بوده و هیچ گونه نمونه داخلی و خارجی از آن وجود ندارد.

ts

گیت کنترل تردد سه اهرمی سری TS از لحاظ ابعاد در دسته گیت های کوچک قرار می گیرد. این نوع گیت کنترل تردد با توجه به طول کم کابین (طول مسیر تردد) از کمترین درجه امنیت برخوردار می باشند. از طرفی با توجه به همین نکته (طول کم کابین) تعداد افرادی که در یک بازه زمانی می توانند از گیت کنترل تردد عبور کنند در مقایسه با گیت های متوسط و بزرگ بیشتر می باشد و از لحاظ قیمت نیز نسبت به آن گیت ها مقرون به صرفه تر می باشند. بنابراین برای مواردی که نظم تردد و حجم تردد بالا به امنیت تردد ارجحیت دارد این نوع گیت کنترل تردد بهترین گزینه می باشد.

td

گیت کنترل تردد  دو اهرمی از نظر عملکرد، بسیار نزدیک بهگیت  شیشه ایمی باشد با این تفاوت که قیمت بسیار کمتری نسبت به گیت های شیشه ای دارد. رانش اهرم در این نوعگیت کنترل ترددتوسط موتور الکتریکی انجام می شود.سنسور های تعبیه شده بر رویی بدنهگیت کنترل ترددحضور فرد در راه رو گیت را تشخیص داده و اهرم به صورت اتوماتیک و در جهت مناسب، جهت عبور شخصص چرخانده می شود. 

t300-hg40

گیت کنترل تردد شیشه ای مدل T300 HG40 جزو دسته گیت های بزرگ می باشد. این نوع گیت کنترل تردد که مجهز به موتور اکترومکانیکی می باشد، دارای سرعت قابل قبولی نیز می باشد و به همین علت به گیت کنترل تردد سریع شهرت دارد. با توجه به سرعت باز و بسته شدن مانع (مسیر) و ابعاد بزرگ،این نوع گیت کنترل تردد جهت مواردی که دارای حجم تردد بالا و نیازمند امنیت مناسبی می باشند استفاده می گردد.

انتقادات و پیشنهادات

ميديا در خدمت شماست.

خوشحاليم و به خود مي باليم از اينكه ما را مخاطب قرار داده ايد. 

و تشكر و قدر داني مي نماييم از عزيزاني كه كاستي ها و اشكالات ما را گوشزد كرده و ما را مخاطب لطف خود قرار مي دهند.

همواره در  انتظار انتقادات و پيشنهادات شما عزيزان هستيم.

اطلاعات تماس

آدرس : کرج، ضلع شرقی میدان توحید، برج دهقانی، طبقه سوم، واحد 5
تلفن : 32208349- 026 ، 09126641938